Przejdź do treści

Automatyka

AUTOMATYKA

Home / Produkty / Automatyka

Platformy automatyki

Gefran - Produkty Platform Automatyki

Platformy automatyki Gefran są reprezentowane przez konkretne propozycje sprzętu i oprogramowania, które są stale aktualizowane i ulepszane, aby sprostać najbardziej wymagającym aplikacjom na rynku. Są one wynikiem własnego know-how, które opiera się na współpracy z producentami OEM i integratorami systemów.

Wskaźniki i regulatory

Regulator temperatury Gefran 1350 PID
Regulator temperatury Gefran 1350 PID

Regulatory, programatory, wskaźniki oraz inne instrumenty.
Zakres regulatorów temperatury i sterowników procesów firmy Gefran zapewnia łatwe i dokładne rozwiązania dla zastosowań wymagających pojedynczych i wielokrotnych pętli sterowania PID. Ponadto, zakres wskaźników z progami alarmowymi zapewnia precyzyjny i przejrzysty wgląd w główne zmienne procesu.

Kontrola mocy

Regulator mocy Gefran Geflex GFX4
Regulator mocy Gefran Geflex GFX4

Zaawansowane kontrolery mocy, tyrystorowe sterowniki mocy oraz przekaźniki SSR. Gefran oferuje szeroką gamę urządzeń statycznych (SCR) i sterowników mocy do sterowania obciążeniami oporowymi liniowymi i nieliniowymi, lampami podczerwieni o krótkiej fali (SWIR) i transformatorami. Połączenie może być jednofazowe, dwu- lub trójfazowe dla sterowania prądem do 600 A. Ponadto, dostępne na rynku połączenie z głównymi magistralami polowymi ułatwia integrację z systemami nadzoru fabrycznego.