Przejdź do treści

NOWA PLATFORMA TECHNOLOGICZNA DLA DŹWIGÓW CYWILNYCH ADL500

GEFRAN ADL500 – NOWA, KOMPLETNA PLATFORMA DLA DŹWIGÓW CYWILNYCH

Gefran prezentuje falownik ADL500, który jest najbardziej zaawansowaną, najbardziej kompletną platformą technologiczną w sektorze podnośników cywilnych. Komfort podróży, niezawodność i wydajność spełniają specyficzne wymagania każdego systemu, określone w indywidualnych konfiguracjach produktu, które zapewniają użytkownikowi odpowiedni wybór techniczny i ekonomiczny. Rodzina ADL500 jest zatem podzielona na trzy konfiguracje: ADL550 - ADL530 - ADL510, przeznaczone dla instalacji "High-end" lub "Medium-end", ale także dla aplikacji "Low-end" lub modernizacji.

Konfiguracja ADL550 i ADL530 to modele przeznaczone dla instalacji wymagających wysokiego poziomu wydajności, komfortu podróżowania, z dodatkowymi korzyściami w postaci uniwersalnego zarządzania napędem i sprzężeniem zwrotnym prędkości. Szeroki zakres mocy spełnia najbardziej rygorystyczne wymiary systemu, a seria ADL550 gwarantuje również najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy. Wersja ADL510 została z kolei zaprojektowana dla silników "motoredukcyjnych" dedykowanych do sterowania w pętli otwartej. Dzięki ograniczonej liczbie parametrów oraz kreatorom uruchamiania i optymalizacji, interfejs jest prosty i przyjazny dla użytkownika.

Najważniejsze cechy:

Komfort - funkcje zapobiegające cofaniu się i tłumiące drgania podczas rozruchu oraz pozycjonowanie "Direct Landing" przy podłodze.

Bezpieczeństwo - bezpieczne wyłączenie momentu obrotowego (STO-SIL3), możliwość zastosowania napędu bez styczników wyjściowych oraz elektroniczna kontrola hamulców (EBC-SIL3) w której zewnętrzne urządzenie zastępują elektromechaniczne przekaźniki sterowania hamulcem (żywotność komponentów: 10+ lat).

Elastyczność - wbudowana uniwersalna karta multikodera, system zarządzania akumulatorami DC do pracy awaryjnej z wbudowanym modułem

Inteligentna komunikacja - bezprzewodowe programowanie napędu za pomocą modułu Wi-Fi i aplikacji internetowej GF_Liftouch, monitorowanie napędu i zdalny dostęp poprzez bramę 3g/4g i aplikację webową GF_Liftouch

Nowa seria falowników firmy Gefran, jest precyzyjnie dostosowana do specyficznych wymagań każdego nowego systemu windowego i stanowi wyraźne potwierdzenie zaangażowania firmy w dotrzymywanie kroku dzisiejszemu sektorowi dźwigów cywilnych.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie, odwiedzając zakładki „PRODUKTY”. Jeśli szukany przez Ciebie produkt nie znajduje się na naszej stronie internetowej lub masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami pod adresem zapytania@gefran.pl lub zasięgnij informacji bezpośrednio w naszych oddziałach (adresy dostępne w zakładce "Kontakt"). Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu wszystkie produkty Gefran również te już wycofane z produkcji. Zapraszamy do kontaktu! (adresy dostępne w zakładce "Kontakt"). Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu wszystkie produkty Gefran, również te wycofane z produkcji.